Przejdź do zawartości

Trenerzy

Halina Wysokińska

Dyrektor personalna z wieloletnim doświadczeniem w zakresie strategii i optymalizacji procesów personalnych.

Ekspert konsultacji, mediacji oraz negocjacji ze Związkami Zawodowymi / Radą Pracowników. Zarządzała działami HR na poziomie krajowym odpowiadając za 6 zakładów produkcyjnych Delphi Automotive oraz Europejskie Centrum Techniczne. Specjalistka w zakresie procesów restrukturyzacyjnych, zarządzania zmianą w zakładach produkcyjnych oraz procesach outsoursingu personalnego. Wykładowca studiów Executive MBA przy Uniwersytecie Łódzkim.

Współpracuje z Eveneum w zakresie projektów związanych z obszarem HR. Jurorka Ogólnopolskiego Turnieju Negocjacyjno-Mediacyjnego dla Biznesu organizowanego przez Eveneum oraz Fundację Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

Monika Bis

Członek Zarządu Stowarzyszenia Polish Supply Management Leaders (PSML)

Pasjonatka pracy z ludźmi, wzmacniania ich kompetencji i dzielenia się wiedzą i doświadczeniami. Jako wieloletni praktyk z doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, prowadzi warsztaty i projekty związane ze strategicznym zarządzaniem zakupami, zespołem, przywództwem, zarządzaniem sytuacją kryzysową oraz ryzykiem kontraktowym. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego, Współorganizatorka konferencji "W przetargowym trójkącie: marketing - zakupy - agencja”. Prelegentka ogólnopolskich konferencji branżowych. Obecnie w roli Członka Zarządu Stowarzyszenia Polish Supply Management Leaders (PSML), odpowiada m.in. za rozwój programów szkoleniowych. Dyplomowany trener biznesu i mentor.

Szymon Tochowicz

Dyrektor zakupów, inżynier konstruktor silników lotniczych

18 lat doświadczenia w zakupach strategicznych, od 6 lat prowadzi projekty doradcze oraz szkoleniowe, z czego 80% opracowywanych jest pod specyficzne wymagania Klienta. W swojej karierze zawodowej zarządzał zespołami kupców direct oraz indirect na poziomie krajowym, europejskim oraz globalnym. W Eveneum specjalizuje się w negocjacyjnych projektach szkoleniowych oraz budowie długoterminowych strategii współpracy klientów z dostawcami. W obszarze doradztwa wspiera Klientów w optymalizacji procesów oraz przygotowywania organizacji zakupowej na zwiększający się zakres odpowiedzialności oraz obowiązków. Wykładowca European Institute of Purchasing Management we Francji.

Rafał Dados

Wykładowca kierunku zakupowego na Uniwersytecie Jagiellońskim

15 lat doświadczenia w zakupach projektowych oraz strategicznych. Od 5 lat współwłaściciel Eveneum, firmy wyspecjalizowanej w doradztwie i szkoleniach dla zakupów w branżach wymagających budowania relacji i zaufania pomiędzy partnerami. Jego specjalnością jest wsparcie klientów w zakresie zakupów projektowych i wczesnego zaangażowania dostawców i działu zakupów w prace rozwojowe. Realizuje projekty typu negocjacje na zlecenie, poszukiwania dostawców oraz negocjowania warunków współpracy w imieniu Klientów. Prelegent konferencji zakupowych w kraju i zagranicą.  Wykładowca kierunku zakupowego na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Jan Zborucki

Konsultant HR, trener, facylitator

Konsultant HR, trener i facylitator z ponad 13-letnim doświadczeniem zawodowym. Realizował projekty szkoleniowe m.in. w branżach telco, produkcja, ropa naftowa & gaz, business services. Jego korporacyjne doświadczenie związane jest z obszarem HR w branżach: lotnictwo, morska, medtech, labtech, insuretech w Polsce, Hiszpanii, Holandii, Wielkiej Brytanii. Odpowiadał za współtworzenie 3 nowych centrów usług biznesowych. Współprowadził procesy centralizacji zakupów na poziomie globalnym w sektorze morskim wdrażając nową organizację, opartą o model category managament’u, oraz w branży lotniczej budując globalne centrum usług wspólnych w Polsce. Raportował bezpośrednio do Chief Procurement Officer [CPO]. Z wykształcenia psycholog.