Blog Eveneum

Pomówmy o czymś interesującym

O tym jak kupcy grupują dostawców

O tym jak kupcy grupują dostawców

W jaki sposób kupcy klasyfikują dostawców? Na to pytanie szukają odpowiedzi nawet najbardziej doświadczeni sprzedawcy. Oczywiście nie istnieje jedna uniwersalna klasyfikacja. Każda organizacja zakupowa dostosowuje swoje rozwiązania do potrzeb i filozofii zarządzania dostawcami.
Czytaj wpis
CorpoDeal, czyli nieoczywiste szkolenie dla sprzedawców

CorpoDeal, czyli nieoczywiste szkolenie dla sprzedawców

Jesteś sprzedawcą? Zastanawiasz się jak aktywnie wpływać na strategię zakupową realizowaną przez klienta? W jaki sposób osiągnąć i następnie utrzymać status dostawcy strategicznego? Jak budować trwałe i rentowne relacje handlowe? I jak zwiększać szanse na rozwój sprzedaży?
Czytaj wpis
Audyt kontraktow

Audyt kontraktów – część II

W poprzednim wpisie rozpoczęliśmy wątek modelowego przebiegu audytu kontraktów z dostawcami. W tym dokończymy temat, a także przeanalizujemy wpływ kontroli na relacje z dostawcami.
Czytaj wpis
Audyt kontraktow

Audyt kontraktów – część I

Celem audytu kontraktów jest identyfikacja wewnętrznych i zewnętrznych zagrożeń związanych ze współpracą z dostawcami oraz zaprojektowanie programu działań prowadzących do zwiększenia rentowności relacji handlowych oraz podnoszenia konkurencyjności firmy.
Czytaj wpis
Zakupy oprogramowania - nowa funkcja zakupów

Zakupy oprogramowania – nowa funkcja zakupów

Wiele się mówi i pisze o wpływie nowych technologii na zadania realizowane przez działy zakupów – np. zarządzanie i rozwijanie relacjami z dostawcami. Zarówno eksperci jak i liderzy największych światowych korporacji są pewni, że nowoczesne systemy informatyczne, wykorzystujące machine learning i sztuczną inteligencję, trwale zmienią sposób w jaki obecnie pracują kupcy i sprawią, że będą…
Czytaj wpis
Dział zakupów jako lider innowacyjności w firmie

Dział zakupów jako lider innowacyjności w firmie

Wielu ekspertów przewiduje, że w najbliższej przyszłości zmieni się zakres odpowiedzialności działów zakupów. W największym uproszczeniu kupcy przestaną być odpowiedzialni za pozyskiwanie surowców, towarów oraz usług, a staną najważniejszymi dostawcami nowych pomysłów i innowacji.
Czytaj wpis

Czym jest metoda Eveneum?

Wiele rozwiązań to rozwiązania skuteczne, ale wymagajace dużych nakładów czasu i pracy. Metoda Eveneum jest inna. Idąc z duchem czasu i zmieniających się potrzeb rynkowych współczesnego świata, stworzyliśmy jedną, prostą metodę zarządzania dostawcami, która bazuje na doświadczeniach zdobytych w wielu międzynarodowych korporacjach.

Newsletter

Social Media

Szybki kontakt
close slider