Bez kategorii

Rola rynku zasobów wtórnych w gospodarce cyrkulacyjnej

W poprzednim wpisie wyjaśniliśmy czym jest gospodarka o obiegu zamkniętym i jak wdrożenie tej filozofii może wpłynąć na dotychczasowe działanie przedsiębiorstwa. Jednak temat gospodarki cyrkulacyjnej jest złożony, szeroki i dotyczy wielu obszarów. Dlatego tym razem skupimy się na roli zasobów wtórnych w całym cyklu.

Czytaj więcej

Strategie zakupowe – czy warto je robić?

strategie_zakupowe_czy_warto_je_robic-Eveneum

Strategie zakupowe staje się coraz bardziej modnym zagadnieniem wśród przedsiębiorców. Jednak razem ze wzrostem zainteresowania tym tematem, rośnie także poziom wątpliwości oraz ilość pytań z kategorii „czy strategia zakupowa jest potrzebna w mojej firmie?”

Czytaj więcej

Optymalizacja procesów zakupowych – trendy na 2019 cz. II

Optymalizacja-procesów-zakupowych-trendy-na-2019

W poprzednim wpisie zastanawialiśmy się jakie trendy w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi będą dominować w działach zakupów w 2019 roku. Tym razem pora na nowoczesne technologie, czyli systemy informatyczne wspierające obszar zarządzania dostawcami. Czego możemy się spodziewać we właśnie rozpoczętym roku? Czy przyniesie on zmiany? Optymalizacja procesów zakupowych – trendy na 2019 cz. I Czytaj…

Czytaj więcej

Rozwiązania IT w zarządzaniu łańcuchem dostaw

system-it-w-lancuchu-dostaw-eveneum

Nowoczesne rozwiązania informatyczne są wykorzystywane we wszystkich obszarach działalności przedsiębiorstw. W Internecie można znaleźć tysiące artykułów dotyczących zastosowania najnowszych technologii w obszarach marketingu, sprzedaży czy zarządzania relacjami z klientami.

Czytaj więcej