Przejdź do zawartości

Podsumowanie III Turnieju Negocjacyjno-Mediacyjnego dla Biznesu

Autor:

Trzeci Ogólnopolski Turniej Negocjacyjno-Mediacyjny dla Biznesu już za nami!

Ideą wydarzenia jest możliwość zespołowego sprawdzenia się w zakresie negocjacji i mediacji gospodarczych. Przedstawiciele jednych z największych firm w Polsce, zmierzyli się ze sobą w negocjacjach biznesowych i mediacjach gospodarczych, a doświadczone jury wybrało zwycięzców przyznając im atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów. Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia krótkiego podsumowania Turnieju, który odbył się 21-go września na TAURON Arena Kraków.

Turniej Negocjacyjno-Mediacyjny dla Biznesu w liczbach. Edycja 2021.

UCZESTNIKÓW
ZESPOŁÓW
WYRÓŻNIONE ZESPOŁY

Laureaci czwartej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Negocjacyjno-Mediacyjnego dla Biznesu

W rundzie finałowej zmierzyło się sześć zespołów, które zakwalifikowały się z rundy pierwszej. Finałową rywalizację obserwowało na żywo kilkadziesiąt osób. Jedni kibicowali swoim faworytom:) Inni na chłodno obserwowali przebieg negocjacji, starając się podpatrzeć ciekawe techniki negocjacyjne!

Ostatecznie na wieczornej gali na płycie głównej TAURON Arena Kraków ogłosiliśmy wyniki.

Miejsce pierwsze!

Artur Adamczyk i Sebastian Ręba z Fortaco Group zdobyli 🏅pierwsze🏅 miejsce. Gratulujemy🎉🎉🎉 im jakości przygotowań, prowadzenia i rezultatu negocjacji! W trakcie wieczornej ceremonii na płycie głównej TAURON Arena Kraków otrzymali puchar in nagrodę ufundowaną przez BMW Dobrzański.

Artur i Sebastian będą mieli okazję poczuć radość z jazdy BMW serii 5 Plug-In Hybrid. Udadzą się nim na weekend do Modrzewie Park Hotel ****, gdzie będą mogli celebrować swój sukces.

Artur, Sebastian. Fortaco

Miejsce drugie!

Agnieszka Jagóra-Woźniak, Marcin Grabiwoda i Wojciech Zastąpiło z Sodexo zdobyli 🎉wspaniałe drugie miejsce🎉 . Gratulujemy im jakości przygotowań, prowadzenia i rezultatu negocjacji! W trakcie wieczornej ceremonii na płycie głównej TAURON Arena Kraków otrzymali nagrodę ufundowaną przez Columna Medica Sp. z o.o..

Agnieszka, Marcin i Wojciech będą mieli okazję spędzić weekend w Columna Medica Sp. z o.o., gdzie będą mogli celebrować swój sukces.

Agnieszka, Marcin, Wojciech. Sodexo

Miejsce trzecie!

Ewelina Romaniuk i Anna Poray-Zbrożek z Aptiv zdobyły wspaniałe 🎉trzecie miejsce🎉 . Gratulujemy im jakości przygotowań, prowadzenia i rezultatu negocjacji! W trakcie wieczornej ceremonii na płycie głównej TAURON Arena Kraków otrzymały nagrodę ufundowaną przez Comarch Healthcare.

Podczas turnieju każdy uczestnik mógł monitorować swoje parametry życiowe w trakcie negocjacji. Było to możliwe dzięki dostarczonym przez Comarch Healthcare opaskom, które na bieżąco monitorowały parametry życiowe. Dane w sposób anonimowy były przesyłane na żywo do chmury. Na głównym ekranie wydarzenia można było m. in. zobaczyć jak negocjatorom skacze tętno🔥 w reakcji na stres negocjacyjny🧨.

Anna, Ewelina. Aptiv

W trakcie turnieju prelekcje wygłosili

Na Turnieju Negocjacyjno-Mediacyjnym dla Biznesu, oprócz emocji związanych z rywalizacją, staramy się również zainspirować uczestników historiami specjalnie zaproszonych gości. W ty roku Radek Bak podzielił się z nami swoim doświadczeniem w międzynarodowych negocjacjach zakupowych. Serdecznie dziękujemy Radku za twoje wystąpienie!

Radek to ekspert w dziedzinie zarządzania procesem zakupu, tworzenia strategii zakupowych i zarządzania relacjami z kluczowymi dostawcami. Pasjonat doskonalenia rozwoju zawodowego i osobistego współpracowników. W ramach Programu "Procure Plus" prowadził szkolenia funkcjonalne jak i ogólnobiznesowe dla setek uczestników w Europie, Azji i obydwu Amerykach - w ostatnim z wymienionych regionów stworzył od podstaw (rekrutacja, wdrożenie, szkolenie) organizację zakupową działającą na rzecz fabryk w USA, Meksyku, Brazylii i Argentynie. Na zaproszenie Polish-American Center w Łodzi prowadził zajęcia z Procesu Zakupowego dla uczestników kursu Executive MBA w ramach programu realizowanego pod egidą Uniwersytetu Łódzkiego i University of Maryland. Od 2016 roku akredytowany trener negocjacji ENS (Effective Negotiation Skills).

Radek Bąk

Konrad Krochmal z Eurofins był gościem specjalnym na Turnieju Negocjacyjno-Mediacyjnym dla Biznesu. Konrad zbudował swoje doświadczenie w obszarze negocjacji pracując zarówno w zakupach jaki i w sprzedaży. Odnosił sukcesy w generowaniu oszczędności, a obecnie z sukcesami rozwija sprzedaż Eurofins na rynku polskim.

Rzuciliśmy Konradowi rękawicę, by skonfrontował punkt widzenia kupca z punktem widzenia sprzedawcy na dokładnie te same negocjacje. W swoim wystąpieniu udowodnił jak słabszy dostęp do informacji i słabsze przygotowania do negocjacji w prosty sposób prowadzą do porażki. 95% sukcesu to przygotowania, 5% to same negocjacje. Dziękujemy Konrad za inspirujące wystąpienie!

Konrad Krochmal Eurofins
  • Rafał Dados

    Rafał Dados

    18 lat doświadczenia w zakupach projektowych oraz strategicznych. Od 10 lat współwłaściciel Eveneum, firmy wyspecjalizowanej w doradztwie i szkoleniach dla zakupów w branżach wymagających budowania relacji i zaufania pomiędzy partnerami. Jego specjalnością jest wsparcie klientów w zakresie zakupów projektowych i wczesnego zaangażowania dostawców i działu zakupów w prace rozwojowe. Realizuje projekty typu negocjacje na zlecenie, poszukiwania dostawców oraz negocjowania warunków współpracy w imieniu Klientów. Prelegent konferencji zakupowych w kraju i zagranicą.  Wykładowca kierunku zakupowego na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Umów konsultacje
Wyceń szkolenie